Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku wdraża Dziennikus.pl

2011-05-06

W dniu 29 kwietnia 2011 firma SmartMedia podpisała umowę na wdrożenie rozwiązania dziennika elektronicznego Dziennikus.pl oraz na szkolenie z obsługi rozwiązania dla dyrekcji i nauczycieli ze Społeczego Gimnazjum Językowego w Lęborku.

Szkoła od dawna była zainteresowana dziennikiem elektronicznym firmy SmartMedia. Oprócz wdrożenia rozwiązania i przeprowadzenia szkolenia kadry pedagogicznej, SmartMedia pomoże wyposażyć pracownie szkolne gimnazjum w komputery.

– Wychodzimy naprzeciw potrzebom szkół, z którymi współpracujemy. Wiemy, że dla wielu placówek, brak dostępu do sprzętu komputerowego lub przestarzała infrastruktura informatyczna są barierą nie do pokonania przy wdrażaniu nowoczesnych technologii w szkołach – mówi Anna Marcinkowska, SmartMedia Sp. z o.o. – Posiłkując się naszymi możliwościami oraz atrakcyjną ofertą przygotowaną specjalnie dla szkół z brakami sprzętowymi, pomagamy placówkom w osiąganiu ich celów. Zadowolenie dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów są wtedy naszym prawdziwym wspólnym sukcesem.

Dziennikus Sp. z o.o. © 2010-2017 - W naszej ofercie: e dziennik elektroniczny,internetowy, idziennik, edziennik