Czym jest e-dziennik

Dziennik elektroniczny to nowoczesne rozwiązanie zastępujące lub uzupełniające pracę tradycyjnego dziennika lekcyjnego. Dzięki niemu dokumentacja danych szkoły jest usystematyzowana, a dostęp do nich jest łatwy i szybki.

Z elektronicznej formy dokumentacji danych z satysfakcją korzystają szkoły na całym świecie. Placówki oświatowe w Polsce mogą obecnie prowadzić dzienniki lekcyjne wyłącznie w formie elektronicznej. Regulacje te określa nowelizacja rozporządzenia Minister Edukacji Narodowej z dnia 16 lipca 2009 roku, której Dziennikus.pl spełnia wszelkie wymogi.

Dziennikus.pl to przyjazny i łatwy w obsłudze dziennik elektroniczny, który może być stosowany we wszystkich typach szkół.

Dziennikus.pl podnosi efektywność funkcjonowania szkoły, usprawnia pracę nauczycieli i pomaga uczniom osiągać jak najlepsze rezultaty. Dziennikus.pl powstał w ścisłej współpracy doświadczonej firmy technologicznej SmartMedia Sp. z o. o. oraz dyrektorów szkół, nauczycieli i rodziców. Dlatego też jest doskonale dostosowany do potrzeb i oczekiwań użytkowników dziennika. Intuicyjny system nie wymaga dodatkowej nauki i nawet osoby z minimalnym doświadczeniem informatycznym korzystają z niego z przyjemnością.

Dziennikus Sp. z o.o. © 2010-2018 - W naszej ofercie: e dziennik elektroniczny,internetowy, idziennik, edziennik